přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Aktuality > Sobota v pohybu aneb Dvouhoďka tak trochu jinak

Sobota v pohybu aneb Dvouhoďka tak trochu jinak

11. 5. 2015

zařazeno v kategorii: Aktuality

 
 

Nenechte si ujít tuto sobotu a přijďte se do Sportcentra Imperial vyřádit... Připravili jsme si pro Vás 2 horké novinku ve světě fitness.

Těšit se můžete na dvě po sobě jdoucí lekce. První z nich začíná v 9:30 hod. a druhá v 10:30 hod. Je jen na vás, zda budete chtít absolvovat jen jednu z vybraných lekcí nebo si budete chtít dát pořádně do těla a absolvujete lekce obě dvě.

30.5.2015
9:30    Triobody: lektor Kamila Kodymová
10:30  Retro-Fit: lektor Kamila Kodymová

Popis lekcí:

Triobody – velmi aktivní posílení tří problémových partii těla (břišní svaly, hýžďové svaly a svaly zádové). Velmi intenzivní lekce, plná energie a živého cvičení, kde se nebudete nudit a s velkou dávkou jednoduchých cviků získáte pevné tělo.

Retro-Fit – novinka, která je oblíbená u všech věkových kategorií. Kreativní cvičení s jednoduchou choreografii „starého, poctivého“ aerobního cvičení s velmi přesnou technikou. Retro muzika vás vrátí do vzpomínek dřívějšího data. Skvěle spaluje tuky, posiluje kardiovaskulární systém a rozhodně Vám zlepší náladu.

VSTUPNÉ: 300 Kč (pro členy klubu Sportcentra Imperial a jednoho jejich hosta je vstupné zdarma), pitný režim je zajištěn pro všechny návštěvníky.

Těšíme se na vaši návštěvu. Nutná rezervace na tel.: +420 353 203 700

 

« další aktuality z kategorie Aktuality

« zpět na seznam aktualit

 
 
 
FaceBook You Tube
Česky English Deutsch Русский

 
Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary
tel.: +420 353 203 700
e-mail: info@sportcentrum-imperial.cz
www.sportcentrum-imperial.cz