přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Sportovní vyžití ve Sportcentru Imperial > Funkční zóna Sportcentra Imperial

Funkční zóna Sportcentra Imperial

Funkční zóna je nejmodernější částí posilovny Sportcentra Imperial Karlovy Vary. Je určená pro posilování všech svalových skupin. Cvičení ve funkční zóně také výrazně posiluje stabilizační systém, který je velmi důležitý pro každodenní aktivity (posílení pánevního dna, zlepšení držení těla apod.).

Funkční zóna Sportcentra Imperial
Funkční zóna Sportcentra Imperial
Funkční zóna Sportcentra Imperial
 

Co funkční trénink přináší?!

Cílem funkčního tréninku je schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace tak, aby svaly plnily svou přirozenou funkci a dokázaly reagovat na běžné životní situace. Díky funkčnímu tréninku budete schopni lépe ovládat své tělo.

Cvičení ve funkční zóně je velmi účinné a efektivní a proto se v moderním fitness našlo velmi rychle své místo. Je to spojení zábavného silově-vytrvalostního tréninku, který je také schopný nahradit plnohodnotně skupinové lekce i cvičení v posilovně.

Náčiní a nářadí

Při funkčním tréninku se využívá speciální podložky a na ní rozmístěných cvičebních pomůcek. Při funkčním tréninku se využívá také rozmanité cvičební nářadí včetně speciální závěsných pásů Multitrainer. Použití všech pomůcek je vyriabilní a lze jej přizpůsobit podle aktuální kondice klienta.

Pro koho je funkční trénink určen

Do funkční zóny si může přijít zacvičit každý. Pro první trénink je však nezbytná konzultace s trenérem, který vám poradí jak správně a efektivně při cvičení postupovat. Další tréninky už zvládnete sami, přesto je můžete průběžně konzultovat s našimi trenéry, kteří jsou vám kdykoliv k dispozici.

Lektoři » Další aktivity » Členství/vstupy » Provozní řád » Mapa Sportcentra Imperial »

 
 
FaceBook You Tube
Česky English Deutsch Русский

 
Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary
tel.: +420 353 203 700
e-mail: info@sportcentrum-imperial.cz
www.sportcentrum-imperial.cz