přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka > Členství a jednorázové vstupné

Členství a jednorázové vstupné

Vstup do Sportcentra Imperial je určen především pro klubové členy. Po uhrazení jednorázového vstupného ho však mohou navštívit i hosté hotelu Imperial a Spa Resortu Sanssouci či ostatní zájemci (např. hosté z ostatních hotelů nebo obyvatelé Karlových Varů).

Staňte se členy prestižního klubu, staňte se členem Sportcentra Imperial.

Členství a jednorázové vstupné
Členství a jednorázové vstupné
Členství a jednorázové vstupné
 

Klubové členství

Klubové členství

Člen klubu může po dobu svého členství využívat bezplatně všech sportovišť Sportcentra Imperial v neomezené míře. Zvlášť jsou hrazeny pouze doplňkové služby: solárium, konzumace v Sportbaru, nákup sportovního vybavení, individuální služby trenérů apod.

Cena klubového členství

Klubové členství je platné na 12 celých kalendářních měsíců. Při vstupu člena do klubu je hrazen vstupní jednorázový poplatek ve výši 3000 Kč. Klubové členství stojí 1000 Kč měsíčně.

Zažádejte si o členství on-line »

Žádost o členství

Odešlete svou žádost o členství on-line a nejpozději následujícího pracovního dne Vás bude kontaktovat pracovník Sportcentra Imperial. Poté stačí, abyste k nám dorazili podepsat smlouvu a vyzvedli si svou členskou kartu.

Položky označené * jsou povinné.

Antispamová ochrana

 

Permanent Pass

Permanent Pass je určený především každému, kdo se nechce vázat klubovým členstvím a má zájem využívat všech sportovišť Sportcentra Imperial v neomezené míře. Zvlášť jsou hrazeny doplňkové služby: solárium, konzumace v Sportbaru, nákup sportovního vybavení, individuální služby trenérů apod.

Cena Permanent Passu
Permanent Pass je platný 7 dní od data zakoupení a jeho cena je 1000 Kč.

Jednorázové vstupné

Jednorázové vstupné je určeno každému, kdo si chce vyzkoušet služby Sportcentra Imperial, aniž by se musel stávat členem klubu. Sportcentrum Imperial mohou navštívit i hosté hotelu Imperial a Spa Resortu Sanssouci či ostatní zájemci (např. hosté z ostatních hotelů). S jednorázovým vstupným jste oprávněni k čerpání stejného rozsahu služeb, jako členové klubu.

Cena jednorázového vstupného

Jednorázové vstupné 200,- Kč na všechna sportoviště mimo tenisové haly. V případě, že host opustí Sportcentrum Imperial (např. na oběd) a následně se bude vracet, tak je jednorázové vstupné účtováno znovu.

Staňte se členy prestižního klubu, staňte se členem Sportcentra Imperial a využívejte všech výhod, které vám Sportcentrum Imperial nabízí.

Kde nás najdete » Rozpis skupinových cvičení » Provozní řád » Mapa Sportcentra Imperial »

 
 
FaceBook You Tube
Česky English Deutsch Русский

 
Sportcentrum Imperial

Sportcentrum Imperial
Libušina 1212/18, 360 01 Karlovy Vary
tel.: +420 353 203 700
e-mail: info@sportcentrum-imperial.cz
www.sportcentrum-imperial.cz